Pronájem obchodního prostoru, Zábřeh, 28. října, 56 m2

28. října, Zábřeh


11 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(plus zálohy za služby ve výši 3.000,- Kč ( z toho 900,- Kč / měsíc/ plyn, 2.000,- kč/měsíc/elektřina, 100,- Kč/měsíc/voda) a vratnou kauci 11.000,- Kč, plus provizi RK ve výši 7.000,- Kč.)


Regionální dodavatelé v Zábřehu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Miluše Vinterová

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Hledáte obchodní nebo prodejní prostory v centu Zábřehu pro Vaše podnikání? V zastoupení majitele nabízíme
prodejní prostory po kompletní rekonstrukci v centu Zábřehu. Jedná se o dva propojené prostory o celkové velikosti 56 m². První prostor má plochu 36 m² a má k dispozici kompletní osvětlení obchodního nebo prodejního prostoru. Na něj navazuje plocha 20 m² prostoru opět po kompletní rekonstrukci. Oba prostory mají novou dlažbu, osvětlení a samostatný vstup přímo z frekventované ulice. Přímo naproti obchodnímu prostoru je několik parkovacích míst. K obchodnímu prostoru náleží také společné sociální zázemí. V případě zájmu o prohlídku neváhejte kontaktovat makléře nabídky. Rádi Vám prostory představíme a sdělíme podrobnosti.

Cena
11 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
plus zálohy za služby ve výši 3.000,- Kč ( z toho 900,- Kč / měsíc/ plyn, 2.000,- kč/měsíc/elektřina, 100,- Kč/měsíc/voda) a vratnou kauci 11.000,- Kč, plus provizi RK ve výši 7.000,- Kč.
Aktualizováno
5. 4. 2023
Adresa
28. října, Zábřeh
ID
J09203
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
56 m2
Patro
1. z 2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
V bloku
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha budovy
56 m2
Podlahová plocha
56 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Jana Effenbergerová

Jana Effenbergerová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu obchodních prostor v Zábřehu.

Podobné nabídky