Vykupy nemovitosti banner

Pronájem kanceláře, Brno - Štýřice, Vídeňská, 126 m2

Vídeňská, Brno, Štýřice


Cena na vyžádání /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(info v RK, + provize RK)


Regionální dodavatelé v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme pronájem exkluzivního obchodního prostoru 126 m2 s výlohou v přízemí rezidence Viviena II., ideální obchodní prostory např. pro kavárnu, fitness, prodejnu, sídlo firmy atd. v režimu Shell & Core v lukrativní části Brna, na nároží ul. Vídeňská a ul. Táborského nábřeží.
Táborské nábřeží, které prochází úpravou, se stane novým významným rekreačním brněnským centrem pro celou rodinu. Nová kolonáda nabídne prostor k rekreaci a sportu. Podél vody povedou cyklostezky a promenády s příjemnými kavárnami a z nábřeží se tak stane vyhledávané místo pro setkávání, sport i rekreaci.

Pronájmem tohoto prostoru máte skvělou příležitost zapojit se do nových možností, které toto nově zbudované rekreační centrum bude nabízet.
Prostor je možné členit dle vašeho přání, po celé své délce je prosklený.
Prostory jsou zcela nové, při dlouhodobém pronájmu je majitel otevřen obchodnímu jednání v rámci přizpůsobení prostoru pro daného klienta.
Možnost využití jako reprezentativního sídla firmy, obchodního prostoru, prostoru pro služby pro procházející či projíždějící veřejnost.

V domě se nacházejí luxusní byty a přízemí nabízí možnost pronájmu komerčních prostor.

Možnost zajištění jednorázového nebo pravidelného úklidu naší úklidovou službou.
Pro více informací či zájmu o prohlídku kontaktujte uvedeného makléře.

Cena
Cena na vyžádání
Poznámka k ceně
info v RK, + provize RK
Aktualizováno
2. 5. 2023
Adresa
Vídeňská, Brno, Štýřice
ID
02025
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
126 m2
Patro
1. z 8
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Rohový
Lokalita objektu
Centrum obce
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
100 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V
Výtah
Bezbarierový přístup
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Martina Fadrná

Martina Fadrná

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Brně.

Podobné nabídky