Prodej rodinného domu, Liberec - Liberec VI-Rochlice, Na Kačírku, 311 m2

Na Kačírku, Liberec VI-Rochlice


15 500 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 73 868 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Liberci

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Máme pro Vás v nabídce rodinný dům v klidné a žádané lokalitě. Dům se nachází v Liberci v Rochlicích.
V 1NP je bytová jednotka o dispozici 1+1 se vstupem na terasu. Ve 2NP je byt 3+KK s předsíní a ve 3NP se nachází bytová jednotka č.3 o dispozici 3+1. Z předsíně se po schodech dostanete do podkroví, kde je dispozice bytu 1+1. V prvním mezipatře je sociální zařízení a ve druhém mezipatře se nachází koupelna a WC. Všechny byty jsou po kompletní rekonstrukci. Dům má vyměněná plastová okna. Potenciální možnosti využití: 1. varianta je vlastní bydlení v kombinaci s pronájmem dalších dvou bytových jednotek a nebo 2. varianta může být vícegenerační rodinné bydlení v samostatných jednotkách. Každá bytová jednotka má bojler na 125 L a kotel na svoje vlastní vytápění. Z venku se dostanete do sklepa. Na velmi udržované zahradě naleznete 2x technickou místnost, 2x garáž, skleník, bazén, vířivku a pergolu. Z terasy je krásný výhled na okolí. Veškerá občanská vybavenost na dosah ruky.

Cena
15 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 3. 2023
Adresa
Na Kačírku, Liberec VI-Rochlice
ID
828920
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
311 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
530 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

David Kolínský

David Kolínský

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Liberci.

Podobné nabídky