Pronájem trvalého travního porostu, Dolní Třebonín, 13518 m2

Dolní Třebonín


20 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Dolním Třebotíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme vám sezonní pronájem pozemku přímo u řeky Vltavy u osady Pozděraz, která se nachází mezi Zlatou Korunou a Boršovem nad Vltavou, 3 km plavby od tábořiště Dívčí Kámen a 6,5 km plavby od Boršova nad Vltavou. Jedná se o pozemek o výměře 13.518 m² v katastrálním území Záluží nad Vltavou. K pozemkům vede obecní cesta. Lze pronajmout na sezónu - od dubna do září nebo celoročně za zvýhodněnou cenu. Více informací u makléřky.

Cena
20 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
30. 3. 2023
Adresa
Dolní Třebonín
ID
830233
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
13518 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Veronika Kučerová

Veronika Kučerová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu trvalých travních porostů v Dolním Třebotíně.