Prodej rodinného domu, Řevnice, Husova, 233 m2

Husova, Řevnice


21 000 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 100 080 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Řevnicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Prohlídkový den, úterý 28.3.2023

RK CHIRŠ nabízí exkluzivně k prodeji rodinný dům situovaný v klidné lokalitě Prahy-Západ, v obci Řevnice. Rodinný dům se nachází na pozemku s jedinečným výhledem do kraje podél řeky Berounky, na Řevnice i protější obec Lety.

Dům byl vystaven ve 30. letech minulého století rodinou uznávaného malíře, kreslíře a grafika Pravoslava Kotíka. Je členěn do tří podlaží s celkovou užitnou plochou 233 m2. Současná dispozice je 6+1, 3 koupelny, šatna, technická místnost a terasa v posledním podlaží domu. Dodnes si zachovává svou unikátní a historickou hodnotu. Ze zachovalých původních prvků stojí za zmínku kamenné centrální schodiště.
Celková plocha pozemku činí 1.407 m2, vč. zastavěné plochy 101 m2.

První podlaží domu lze charakterizovat jako byt pro hosty, případně jako pracovnu a zároveň relaxační zónu díky nově instalované infrasauně. Dispozici tvoří zádveří, dva pokoje, šatna a koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC. V prvním podlaží se dále nachází technická místnost, ve které je umístěný plynový kotel se zásobníkem na teplou vodu (120 l). Po schodišti se vstupuje do dalšího podlaží, které je hlavní společenskou rodinnou zónou. V tomto podlaží se nachází zádveří, kuchyně a dominantní místnost domu - obývací pokoj. V mezipatře je umístěná druhá koupelna se sprchou a WC. V posledním podlaží se nachází 3 ložnice a třetí koupelna se sprchou a WC opět v mezipatře. Z jedné ložnice je přístupná půda. Každé podlaží nabízí užitnou plochu až 77m2.

Dům je po celkové hloubkové rekonstrukci, která zahrnovala novou instalaci všech rozvodů - elektřina, voda, topení. Rekonstrukce probíhala mezi lety 2007 až 2018. Během rekonstrukce byl dům napojen na městský vodovod a kanalizaci, dále došlo ke kompletnímu zateplení domu vč. izolace střechy. Po rekonstrukci jsou taktéž interiéry - podlahy (nová dlažba, nové parkety), koupelny, dveře, omítky, nová kuchyňská linka na míru.
Velkou proměnou prošla i zahrada, kde byla provedena úprava terénu a zeleně. Najdete zde několik ovocných stromů (meruňka, švestka, jabloně), maliny, a další. Zahrada je zatravněná, nabízí i příjemné vyžití pro děti.
Součástí pozemku je garáž s betonovými základy, aktuálně sloužící k uskladnění zahradního nářadí.

Dům je připraven k okamžitému užívání bez zásadních investic.

Řevnice jsou oblíbenou lokalitou zejména pro milovníky přírody a klidu. Nabízí nejen mnoho turistických příležitostí, ale i sportovní vyžití jako cyklostezky, tenisový klub, Golf Resort Karlštejn apod. Spojení s Prahou zajišťuje poměrně pohodlně autem dálnice D4 či D5, skvělé je i vlakové spojení do Prahy. V Řevnicích je samozřejmostí veškerá občanská vybavenost. PENB třída D.

Uvedené informace mají pouze informativní charakter a mohou se v průběhu inzerce změnit, nezavazují realitní kancelář ani prodávajícího k uzavření jakýchkoliv smluv a nemají předsmluvní charakter. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle svých kritérií

Cena
21 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
23. 3. 2023
Adresa
Husova, Řevnice
ID
VK3474634
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
233 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
101 m2
Podlahová plocha
233 m2
Plocha nemovitosti
1407 m2
Plocha zahrady
1306 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Terasa
Bezbarierový přístup
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. Pavlína Rejtharová

Ing. Pavlína Rejtharová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Řevnicích.

Tipy Realitymatu

Podobné nabídky