Prodej rodinného domu, Krásná Lípa, Havlíčkova, 175 m2

Havlíčkova, Krásná Lípa


5 220 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 24 877 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Krásné Lípě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Prodej rodinného domu o dispozici 6+1 v klidné části obce Krásná Lípa, ulice Havlíčkova. Dispozice domu je rozložena do dvou nadzemních podlaží. Jedná se o zrekonstruovaný dům s moderními a ekonomickými prvky, které jsou - dřevěná eurookna s dvojsklem, zateplení, ohřev vody pomocí solárních panelů a vytápění novým plynovým kotlem, instalovaným v 02/2023, vzduchotechnická jednotka s rekuperací. V domě je zabudovaný centrální vysavač. Dům je vhodný nejen pro velkou rodinu, ale i pro lidi mající rádi prostor a komfort. V domě jsou dvě koupelny a tři WC. Krásná Lípa leží nedaleko hranic s Německem a Polskem. Je to tak vhodné místo pro ty, kteří pracují nebo se chystají pracovat v zahraničí. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře a sjednejte si schůzku. Právní a finanční servis máme připraven.

Cena
5 220 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
29. 3. 2023
Adresa
Havlíčkova, Krásná Lípa
ID
830319
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
175 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
659 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Václav Kučera

Václav Kučera

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Krásné Lípě.

Podobné nabídky