Prodej rodinného domu, Lišov, třída 5. května, 313 m2

třída 5. května, Lišov


9 800 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 46 704 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Lišově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme prodej prvorepublikové vily s rozlehlou zahradou v Lišově.

Vila o dvou nadzemních a jednoho podzemního podlaží byla postavena v roce 1934 a její celková užitná plocha činí 313 m2. K nemovitosti náleží pečlivě udržovaná zahrada o výměře 1370 m2 a zahradní domek s dílnou o zastavěné ploše 68 m2. Vila je dvougenerační, kdy se v 1.NP nachází bytová jednotka o dispozici 3+1 s podlahovou plochou 105 m2, ve 2. NP je bytová jednotka 4+1 o ploše 114 m2. Dispozice obytných podlaží jsou znázorněny na přiložených pláncích. Z bytové jednotky v 1. NP je vchod do zadní části zahrady a vstupní schodiště do podzemního podlaží, ve kterém se nachází sklepní prostory (52 m2) a garáž o výměře 35,4 m2.

V letech 1998, 2002 a 2010 proběhly větší rekonstrukce domu, při kterých byly provedeny nové rozvody elektřiny v 1.PP, v části 1.NP a kompletně v 2.NP, dále rozvody vody, bylo zrekonstruováno podkroví, koupelna s toaletou v 1.NP, vyměněna okna a dům byl zateplen. Napojení na inženýrské sítě je kompletní, vytápění domu je zajištěno plynovým kotlem a kotlem na tuhá paliva, v bytě ve 2.NP jsou krbová kamna. Voda je obecní, na zahradě se však nachází i studna s přívodem vody do domu. Ohřev vody je zajištěn el. bojlerem.

Terasa i balkon jsou orientovány na jižní stranu zahrady, která je okrasná, plná květin, vzrostlých stromů a keřů. V zadní části zahrady je posezení pod pergolou s venkovním krbem a na něj navazující bazén, které jsou od zbytku zahrady odděleny živým plotem a díky tomuto uspořádání je zajištěn nerušený odpočinek. Na zahradě je i zeleninová zahrádka se skleníkem. Za vilou je zděný domek využívaný jako dílna. Příjezd autem k domu je v zadní části zahrady, kde je parkovací stání a vjezd do garáže.

Přímo za pozemkem je téměř 4 hektarová klidová zóna s rybníky Horní a Hliniště. Nejbližší les je od domu vzdálen 1 km.

V Lišově je veškerá občanská vybavenost (lékař, základní a mateřská škola, obchody, úřad, pošta, lékárna). Výborná dopravní obslužnost – České Budějovice 10 km, Třeboň 12 km, autobusová zastávka 330 m, dálnice D3 6 km.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č. 406/2000 Sb. O hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.

Velmi doporučuji shlédnutí virtuální prohlídky vily a videoprohlídky exteriéru domu s blízkým okolím. Výhodné financování vám zajistíme v rámci realitních služeb zdarma. Pro bližší informace a osobní prohlídku volejte makléřku zakázky Mgr. Veroniku Trmatovou.

Cena
9 800 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
17. 3. 2023
Adresa
třída 5. května, Lišov
ID
04323-1
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
313 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
220 m2
Plocha nemovitosti
1590 m2
Plocha zahrady
1370 m2
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové, Lokální tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Balkon
Sklep
Terasa
Bazén

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Mgr. Veronika Trmatová

Mgr. Veronika Trmatová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Lišově.

Podobné nabídky