Prodej rodinného domu, Česká Kamenice - Huníkov, 147 m2

Česká Kamenice, Huníkov


3 640 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 17 347 Kč /měs.

(cena včetně poplatků, právního servisu a provize)


Regionální dodavatelé v České Kamenici

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

prodej rodinného domu v klidné části města České Kamenice - Huníkov. Dispozice domu je rozdělena do dvou nadzemních podlaží. V I. NP se nachází vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, dětský pokoj, ložnice, koupelna a WC. Ve II. NP se nachází druhá, menší kuchyňka a pokoj. Dům je napojen na el. energii a vodu z veřejného řádu. Splaškové vody jsou svedeny do tříkomorového septiku s přepadem. Střechu pokrývají betonové tašky. Okna jsou dřevěná. Topení je ústřední, s kotlem na tuhá paliva. U domu zděná garáž a kolny. Za domem prostorná zahrada. Nemovitost je podsklepená. Dům skýtá rekonstrukci dle vašich představ. Dojezd do centra České Kamenice cca 10min., kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Město Česká Kamenice je turistickým centrem nabízející mnohé pěší i cyklo trasy vedoucí směr České Švýcarsko. I okolo města je mnoho vyhledávaných míst, jako jsou pískovcové útvary, vyhlídky, naučné stezky, Bratrské oltáře, čedičový útvar Zlatý vrch, nedaleko od domu zřícenina hradu na Zámeckém vrchu a jiné... Podrobnější informace vám rádi poskytneme v naší kanceláři, případně při prohlídce domu. Ev. číslo: 642721.

Cena
3 640 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena včetně poplatků, právního servisu a provize
Aktualizováno
20. 3. 2023
Adresa
Česká Kamenice, Huníkov
ID
643335
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
147 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
147 m2
Podlahová plocha
147 m2
Plocha nemovitosti
2010 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Garáž
Sklep
Terasa
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Tomáš Renka

Tomáš Renka

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v České Kamenici.

Podobné nabídky