Prodej rodinného domu, Rumburk, Rolnická, 150 m2

Rolnická, Rumburk 2-Horní Jindřichov


2 900 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 13 821 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Rumburku

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji podstávkový dům, který si můžete kompletně přebudovat podle svých představ. Nebudete muset řešit zdlouhavé a problematické vyřizování stavebního povolení a všeho ostatního, co by Vás jinak čekalo u výstavby nového domu.

Nemovitost, kde byla již započata rekonstrukce se nachází ve městě Rumburk v městské časti Horní Jindřichov v klidné časti obce na ulici Rolnická.

V přízemí domu se nachází kuchyň, tři pokoje, záchod, koupelna a chodba. V podkroví jsou plánovány tři pokoje a záchod. Celková rekonstrukce střechy byla realizovaná v roce 2022 a je v bezvadném stavu. Dům je podsklepen.

Celková podlahová plocha domu je 120 m2. K domu dále náleží pozemek o rozloze 700 m2. Majitel provedl pískovaní obvodového dřeva domu včetně následné impregnace. Odpady jsou zde svedeny do septiku, který je vedle domu. Voda je napojena z městského řadu, k dispozici je, ale zároveň vlastní kopaná studna. Na hranici pozemku je přípojka plynu, záleží tedy na budoucím majiteli, kterou variantu topení si zvolí.

Jedná se o nemovitost, která ve výsledku může splňovat hezké rodinné bydlení, ale zároveň ji lze využit jako investiční příležitost na krátkodobé pronajímání, která je ve Šluknovském výběžku velice rozšířena.

V rámci kompletního realitního servisu vám pomůžeme zdarma zajistit nejvýhodnější variantu úvěru.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Cena
2 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
31. 3. 2023
Adresa
Rolnická, Rumburk 2-Horní Jindřichov
ID
05043
Stavba
Smíšená
Stav objektu
V rekonstrukci
Plocha užitná
150 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
120 m2
Plocha nemovitosti
700 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Septik, Trativod
Komunikace
Asfaltová
Voda
Místní zdroj, Studna
Sklep

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Pavel Nechutný

Pavel Nechutný

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Rumburku.

Podobné nabídky