Prodej rodinného domu, Třebíč - Horka-Domky, Sv. Čecha, 179 m2

Sv. Čecha, Třebíč, Horka-Domky


7 300 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 34 790 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Třebíči

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Hledáte bydlení v Třebíči? Mám tu pro Vás rodinný dům na ulici Svatopluka Čecha. Nemovitost nabízí přízemí, 1.patro a půdu. Takže je možnost využít částečně i jako prostory k podnikání s vlastním bydlením či jako dvougenerační dům. Dále zde nalezneme garáž a kotelnu v přízemí domu a zahradu s vlastní studnou a skleníkem. Dispozičně je dům řešen v přízemí jako 2+1 a v 1. patře jako 3+1. V roce 2019 byla vyměněna střešní krytina. Vytápění je zde řešeno plynovým kotlem. Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci a veřejný vodovod. Dům se nachází v lokalitě s perfektní dostupností. V případě dotazů či zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. S výhodným způsobem financování Vám pomohou naše MM finance.

Cena
7 300 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
31. 3. 2023
Adresa
Sv. Čecha, Třebíč, Horka-Domky
ID
827886
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
179 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
268 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Šárka Cahová

Šárka Cahová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Třebíči.

Podobné nabídky