Prodej zemědělské půdy, Blatná - Čekanice, 12401 m2

Čekanice


47 Kč /za metr čtvereční
HYPOTÉKA od 0 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Blatné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Předmětem prodeje jsou dva pozemky trvalého travního porostu o celkové výměře 12 401 m2 v k.ú. Čekanice okr. Strakonice. V současné chvíli jsou pozemky obhospodařovány na základě pachtovní smlouvy. Jeden z pozemků se nachází v těsné blízkosti Bílého potoka, větší z pozemků v blízkosti obce. Více informací poskytneme na vyžádání.

Cena
47 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Aktualizováno
9. 3. 2023
Adresa
Čekanice
ID
3589
Plocha nemovitosti
12401 m2
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. Hana Lhotková

Ing. Hana Lhotková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Blatné.

Podobné nabídky