Prodej bytu 3+1, Karlovy Vary - Rybáře, Celní, 90 m2

Celní, Karlovy Vary, Rybáře


1 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 9 484 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Karlových Varech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Voda - topení - plyn

Popis

Tento byt Vám nabídne jedinečnou atmosféru bydlení v historickém, cihlovém domě. Prostorný, vzdušný byt se nachází ve 3. patře (podkroví). Jedná se o klidný dům, v jehož okolí je množství obchodů, sportoviště, areál Rolava, pošta a MHD přímo u domu. Do centra K. Varů jsou to pouhé tři zastávky. V přízemí si můžete vychutnat vynikající kávu a další dobroty v kouzelné Kavárně v Havaně. Na domě je čerstvě rekonstruovaná, ozdobná fasáda. Nedávno proběhla i rekonstrukce a zateplení částí střechy kolem bytu. Díky stavu a zajímavé ceně si můžete vytvořit vysněné bydlení v podkroví podle svých představ. Financování Vám vyřídíme zdarma. Budeme se těšit na prohlídce.

Cena
1 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 5. 2023
Adresa
Celní, Karlovy Vary, Rybáře
ID
826457
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
90 m2
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Rušná část obce
Vlastnictví
Osobní

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Mgr. Marcel Bajgar

Mgr. Marcel Bajgar

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Karlových Varech.

Podobné nabídky