Prodej chaty, Horní Město - Dobřečov, 250 m2

Horní Město, Dobřečov


2 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 14 249 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Horním Městu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Nabízíme k prodeji samostatně stojící, zděný dům o vnitřní dispozici 4+KK se samostatným pozemkem 788m2. Dům postaven v zajímavé rekreační lokalitě Horní Město, katastrální území Dobřečov. Ve spodním patře domu najdete po vstupu předsíň ze které následně vstoupíte do první místnosti, dále koupelna, kuchyňský kout a velká společenská místnost / obývací pokoj. V prvním patře jsou 2 ložnice, jedna s balkónem. V roce 2019 prošel vrh rekonstrukcí dřevěných obkladů a zateplením a celý dům má novou elektroinstalaci v mědi. Dům má ještě půdní prostor pro vytvoření případných dalších ložnic. Nemovitost je podsklepena ze 3/4. Dům napojený na studnu, elektřinu, odpad svedený do vlastní jímky, topení zajištuje nyní už jen elektrokotel s ústředními rozvody, kotel na tuhá paliva je na výměnu, samozřejmostí jsou funkční kachlová kamna. Za domem se nachází posezení a hospodářská budova, stavba je elektrifikována a napojena na vodu. Jedná se o zajímavou nemovitost, kterou lze využívat celoročně na trvalé bydlení nebo jako chatu v podhůří Jeseníků. Dobrá dostupnost Uničov, Šternberk, Šumperk, Litovel, Olomouc. Doporučuji osobní prohlídku nemovitosti. Do konce června 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,49 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Cena
2 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
1. 6. 2023
Adresa
Horní Město, Dobřečov
ID
125150
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
250 m2
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
98 m2
Plocha nemovitosti
788 m2
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik
Topení
Ústřední tuhá paliva, Ústřední elektrické
Doprava
Silnice
Voda
Místní zdroj

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Martin Romanov

Martin Romanov

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Horním Městu.

Podobné nabídky