Prodej bytu 2+kk, České Budějovice - České Budějovice 2, Ant. Barcala, 63 m2

Ant. Barcala, České Budějovice 2


3 980 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 18 968 Kč /měs.

(Cena k jednání)


Regionální dodavatelé v Českých Budějovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabídka bytových prostor v bytovém komplexu na sídlišti Máj v Českých Budějovicích, s možností na adaptaci zděného bytu o dispozici 2KK a výměře 64m2
Prostory jsou umístěny v patře bytového komplexu přístupného z terasy a mají vlastní samostatný vchod, kterým se vstupuje do chodby, ze které se dále pokračuje do dvou velkých místností, z nichž má každá své sociální zázemí a jsou navzájem propojeny. Výměry mají 30,79m2 a 33,04 m2 a jsou vedeny jako dvě samostatné jednotky a každá má svůj list vlastnictví.
Momentálně probíhá vyklízení a drobné opravy, po jejichž ukončení zaktualizujeme fotodokumentaci.
Vytápění je zajištěno ústředním dálkovým topením, k dispozici jsou umyvadla a toalety, v případě využití k bydlení je možnost vybudovat v zázemí malé koupelny. V místě je dostatečný počet bezplatných parkovacích míst a veškerá občanská vybavenost, zastávka MHD, obchody a nedaleká zalesněná plocha.
Výhodou jsou nízké měsíční náklady na provoz a energie, které v současné době činí souhrnem 3 000,- Kč měsíčně. Více informací u makléře zakázky, na koupi je možno využít financování hypotékou, se kterou rádi poradíme.

Cena
3 980 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena k jednání
Aktualizováno
3. 3. 2023
Adresa
Ant. Barcala, České Budějovice 2
ID
7364
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
63 m2
Patro
1. z 3
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
63 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední dálkové
Komunikace
Betonová, Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelová televize
Doprava
Silnice, MHD, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Milan Talíř

Milan Talíř

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+kk v Českých Budějovicích.

Podobné nabídky