Prodej rodinného domu, Třebíč - Horka-Domky, Švabinského, 205 m2

Švabinského, Třebíč, Horka-Domky


8 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 42 844 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Třebíči

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

V nejžádanější lokalitě města Třebíč nabízím pečlivě udržovaný rodinný dům s velkou zahradou. Jedná se o podsklepený dům v řadové zástavbě o velikosti 4+1 v původním stavu s garáží a prostornou terasou. Většina pokojů je výborně orientovaná, neboť slunce jimi prochází po celý den, což je znát i na nízkých nákladech za vytápění.
V suterénu domu se nachází dva velké čisté sklepy, garáž a kotelna. V prvním nadzemním podlaží je větší vstupní chodba, kuchyň, obývací pokoj, ložnice, koupelna, toaleta a spíž. V patře se pak nachází dva pokoje a toaleta. V případě potřeby dvougeneračního bydlení by zde šel rozšířit prostor o část z půdy, případně i s využitím prostoru velké terasy k dostavbě dalších pokojů.
V blízkosti se nachází škola, školka, pošta, obchody a poliklinika. Pro milovníky procházek a přírody je nedaleko Kostelíček, lanové centrum a Libušino údolí. Tento dům je ideální vzhledem k jeho umístění a velikosti pro rodinu s dětmi, případně i prarodiči.
S financováním Vám ráda pomůže naše prověřená specialistka. Pro více informací, či osobní prohlídku domu mě neváhejte kontaktovat.

Cena
8 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 2. 2023
Adresa
Švabinského, Třebíč, Horka-Domky
ID
N70
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
133 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
135 m2
Podlahová plocha
205 m2
Plocha nemovitosti
794 m2
Plocha zahrady
659 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové, Ústřední tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Sklep
Terasa
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Andrea Šteflová

Andrea Šteflová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Třebíči.

Podobné nabídky