Prodej bytu 1+kk, Karlovy Vary, Jateční, 77 m2

Jateční, Karlovy Vary


3 500 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 16 680 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Karlových Varech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Voda - topení - plyn

Popis

Zařízený byt je umístěn v šestém, tedy posledním nadzemním podlaží rezidenčního komplexu .
Nabízí spoustu úložných prostor v zabudovaných šatnách a velkorysý obytný prostor o výměře 44m2, který v kombinaci s výhledem na řeku Ohři působí velmi otevřeně a vzdušně. Okno je orientováno do vnitřního dvora, který zajišťuje klid. Celý objekt je uzavřený a monitorovaný kamerovým systémem s 24 hodinovou recepcí, je zajištěn úklid a údržba celého objektu vč. parkové úpravy a dětského hřiště. V přímé blízkosti budovy je supermarket Lidl, MHD a je v docházkové vzdálenosti historické i obchodní části města, která je vzdálená max.10 minut chůze.

K bytu patří garážové stání, které je třeba odkoupit za cenu 300.000,- Kč

Nabízí tak maximální komfort a pocit bezpečí v samém centru města a je díky kombinaci lokality, služeb a zařízení bytu v ceně velmi zajímavá investiční příležitost !

Cena
3 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
3. 5. 2023
Adresa
Jateční, Karlovy Vary
ID
N01549
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
62 m2
Patro
6. z 6
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
77 m2
Třída energetické náročnosti
C - Úsporná
Topení
Ústřední dálkové
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Garáž
Výtah
Bezbarierový přístup
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Roman Wurzel

Roman Wurzel

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 1+kk v Karlových Varech.

Podobné nabídky