Prodej rodinného domu, Lišov, Čechova, 80 m2

Čechova, Lišov


3 090 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 14 726 Kč /měs.

(Cena je včetně právního servisu a provize RK. Více informací vám poskytne realitní zprostředkovatel)


Regionální dodavatelé v Lišově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej rodinného domu 2+1 s pozemkem o výměře 978 m² v klidné a vyhledávané lokalitě města Lišov. Město se nachází v dojezdové vzdálenosti 10 minut od Českých Budějovic, Třeboně i Hluboké nad Vltavou. Prodávaný RD s pozemkem se nachází na parc. č. st. 412 (zastavěná plocha a nádvoří), zahrada parc. č. 794/3 (ostatní plocha) a parc. č. 2179/18, to vše zapsané na LV č. 613 v katastrálním území Lišov. Obytná část o dispozici 2+1 je ve stavu před rekonstrukcí, kdy nový majitel má možnost si vybudovat trvalé bydlení s velkorysým pozemkem v klidné části města Lišov. Rozloha zastavěné plochy a nádvoří je 242 m², zahrada se vzrostlými stromy má celkovou výměru 736 m². Nemovitost je připojena na veřejný vodovod, městskou kanalizaci a elektřinu. Dům je celkově suchý, podlahy nad úrovní pozemku, opadaná omítka je z důvodu neobývání nemovitosti několik let. Doporučuji osobní prohlídku, dojezdová vzdálenost do města České Budějovice je 10 minut a dům lze přestavět k vlastní představě. Zajistíme Vám financování a veškerý právní servis. Více informací Vám poskytne realitní makléř Pavel Čada z RK A TEMPO fungující pod ochrannou známkou dumrealit.cz. Těšíme se na prohlídce. Ev. číslo: 642299.

Cena
3 090 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena je včetně právního servisu a provize RK. Více informací vám poskytne realitní zprostředkovatel
Aktualizováno
14. 3. 2023
Adresa
Čechova, Lišov
ID
642913
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
80 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Rohový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
242 m2
Podlahová plocha
80 m2
Plocha nemovitosti
978 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Topení
Lokální tuhá paliva
Sklep

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Pavel Čada

Pavel Čada

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Lišově.

Podobné nabídky