Prodej rodinného domu, Loučná nad Desnou, 180 m2

Loučná nad Desnou


4 480 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 21 350 Kč /měs.

(včetně provize, nejlepší nabídce)


Regionální dodavatelé v Loučné nad Desnou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Ve výhradním zastoupení nabízíme prodej rodinného domu o výměře zastavěné plochy 180 m2 a nádvoří 205 m2 v obci Loučná nad Desnou. Původně dvougenerační dům o dispozici 3+kk, 3+1 ve velmi žádané a atraktivní lokalitě v podhůří Jeseníků. V domě probíhá v současné době adaptace na prostory určené k rekreaci. K domu náleží zahrada o rozloze cca 800 m2. V obci je veškerá občanská vybavenost. Lokalita je ideální pro milovníky cyklistiky a lyžování, blízká dostupnost lyžařských areálů (Kouty, Přemyslov a Červenohorské sedlo) a termálních lázní Velké Losiny.

Cena
4 480 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize, nejlepší nabídce
Aktualizováno
8. 3. 2023
Adresa
Loučná nad Desnou
Stavba
Cihlová
Plocha užitná
180 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Podlahová plocha
180 m2
Plocha nemovitosti
385 m2
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Petr Mikeš

Petr Mikeš

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Loučné nad Desnou.

Podobné nabídky