Prodej rodinného domu, Krumvíř, Krumvíř, 140 m2


8 500 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 40 508 Kč /měs.

(Provize 1%+DPH (hradí kupující))


Regionální dodavatelé v Krumvíři

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Hledáte pěkné a dostupné místo k bydlení v blízkosti Brna?
Nabízíme k prodeji novostavbou rodinného domu s půdorysem délky 20 m a uliční šíře 7 m, který stojí na pozemku 601 m2, v klidné a pěkné části obce Krumvíř u Brna. Dostupnost do Brna cca 20 min.
Dům je situován v klidné části obce Krumvíř. Výstavba nízkoenergetického, cihlového domu, je realizována jako stavba samostatně stojícího domu s dispozicí 3 + kk s terasou. Dům se prodává včetně projektu, stavebního povolení, napojení na stávající inženýrské sítě a k nastěhování bude připravený v roce 2023. Výstavba je realizována jako rodinný dům ve stavu před dokončením. Konečný vzhled interiéru a exteriéru už bude záležet na novém majiteli.
Cena za dům včetně terasy, zámkové dlažby kolem domu, okapového chodníku a praktického sklepa je 8 500 000 Kč. Po dohodě lze vyhotovit interiérové práce a nábytek na zakázku. Také oplocení pozemku, bazén, zahradní altán, okrasnou zahradu, zahradní chodníčky, venkovní saunu, bazén i kovářskou bránu.
V případě Vašeho zájmu Vám můžeme pomoci i se zajištěním finančních prostředků potřebných pro nákup nemovitosti.
Rovinatý pozemek se nachází v klidnější části obce, okolní zástavbu tvoří jeden RD, zahrady a zeleň, což nabízí možnost nerušeného bydlení. Přístup k pozemku je po asfaltové komunikaci.
Rádi Vám sdělíme podrobnější informace, týkající se prodeje domu na naší emailové adrese

Cena
8 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Provize 1%+DPH (hradí kupující)
Aktualizováno
5. 2. 2023
Adresa
ID
RS310281
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
140 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
140 m2
Podlahová plocha
140 m2
Plocha nemovitosti
601 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Topení
Lokální elektrické
Bezbarierový přístup
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Michaela Čejková

Michaela Čejková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Krumvíři.

Podobné nabídky