Prodej rodinného domu, Dětmarovice, 450 m2

Dětmarovice


Cena na vyžádání /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(info v RK)


Regionální dodavatelé v Dětmarovicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Nabízíme prodej dvou rodinných domů s 2x garáží a přístřeškem 16x5m. Vytápění podlahové topení, tepelné čerpadlo, vlastní fotovoltaický záložní zdroj energie 30kW. Dům č1. 8+1, dům č2. 2+1. V obou domech je 5x ložnice, 2x Kuchyň, 2x jídelna, 3x koupelna a WC, pracovna, šatna, 2x Obývací pokoj s krbem a průduchy do pokojů, zimní zahrada, 3x komín, posilovna, herna, kulečník, stolním tenis. Pod domem je kryt CO, kde je vířivka, a místnost pro saunu. K domům náleží zahrada o výměře 2000 m2. Na zahradě je trampolína 5m, zastřešený bazén 8x4 m s vodopádem se slanou mořskou vodou, technologická přístavba pro automatickou úpravu vody, výroba přírodního chloru ze soli bez chemikálii ( vhodné pro alergiky a astmatiky ), tepelným čerpadlem ( ohřívá, chladí ), altán s velkým grilem s uzením a výroby pizzy, zahradním nábytkem pro 20 osob. Je zde vysázeno 50 ovocných stromů, 50 plodících keřů, vinohrad - 60 keřů. Alarm, kamerovým systémem 16 kamer. Plný vyzděný 2m plot. Více info u makléře.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
info v RK
Aktualizováno
15. 3. 2023
Adresa
Dětmarovice
ID
819054
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
450 m2
Vybaveno
Ano
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
2005 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Helena Mareszová

Helena Mareszová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Dětmarovicích.

Podobné nabídky