Prodej restaurace, Kokořín, 506 m2

Kokořín


14 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 71 438 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Kokoříně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Popis

Nabízíme k prodeji víceúčelový objekt, který nabízí v přízemí restauraci i kavárnu a v patře možnost trvalého bydlení. Současní majitelé celý objekt zrekonstruovali a začali v něm nejen bydlet, ale i podnikat, kdy v roce 2014 v přízemí objektu otevřeli kavárnu se zahrádkou fungující v sezóně na denní bázi a mimo sezónu přes víkendy a svátky. Tedy objekt je víceúčelový a nabízí více variant využití. Samozřejmě je možné zavedenou kavárnu, která disponuje i vyhlášenou kuchyní se stabilní klientelou zrušit a objekt používat pouze pro bydlení. Následné stavební úpravy by nebyly nijak finančně i stavebně náročné. Nicméně podnik je fungující, ekonomicky stabilní, zajišťující rodině slušné živobytí.

Noví majitelé mohou potenciál tohoto zavedeného a známého objektu rozšířit např. o ubytovací kapacity o počtu cca 4-8mi apartmánů v prvním patře, případně využít celý objekt jako stacionář či pro jednorázový pronájem na společenské události typu svatby, narozeniny, firemní oslavy, kdy spodní patro by složilo pro zábavu a horní patro k ubytování.

Dům je tedy dvoupodlažní, kdy v přízemí je kavárna se dvěma prostory pro posezení, kuchyní, skladem potravin, přípravnou zákusků a kanceláří, koupelnou a dámskými toaletami (pánské byly přistavěny k objektu mimo hlavní část), chodbou a technickou místností na peletový kotel. Tedy mohl by zde vzniknout velkorysý byt o dispozici 4+1 o výměře 184 m2, kdy jedna z místností by byla jídelna.

V prvním patře je situovaný byt současných majitelů o dispozici 5+1 s výměrou 143 m2 + 47 m2 půdního prostoru. Toto parto je výhradně využíváno pro soukromé účely bydlení a je k tomu i přizpůsobeno. Pokud by byla potřeba, je možné půdu přestavět na obytnou plochu, všechny IS jsou v patře k dispozici. Nad tímto patrem je ještě technická půdička se vstupem z chodby.

K dispozici ještě stodola, rozčleněná na více místností, která slouží jako sklad nápojů a pro zahradní techniku i nábytek. Část stodoly slouží jako dílna. Vše stavebně odděleno. Před stodolou se nachází dřevěný objekt, sloužící jako šatna a toalety pro brigádníky či zaměstnance.

Celkově je nemovitost po rekonstrukci a ve velmi dobrém stavu i kondici. Její užitná plocha je pro přízemí 184 m2, pro první patro 143 m2 + 47 m2 půdy. Stodola má 112 m2 a dřevěná stavba pro zaměstnance 20 m2. Tedy celková užitná plocha činí 327 m2 + půda 47 m2 + stodola 112 m2 + dřevěná stavba 20 m2, celkem 506 m2 ploch k dispozici pro různé účely. Pozemek má velikost 1.667 m2, z toho zastavěná plocha činí 474 m2, zahrada 1.162 m2, terasa s posezením 31 m2.

Pro vážné zájemce více informací u makléře, příp. něco o historii a majitelích na webu, který můžeme také zaslat. Půdorysy a projektová dokumentace na vyžádání. Nemovitost je možné financovat hypotékou, volná bude dle dohody. Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl doposud majitelem předložen, resp. je ve stádiu zpracování. V souladu s právní úpravou proto RK uvádí energetickou třídu G.

Cena
14 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 3. 2023
Adresa
Kokořín
ID
IR3481
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
506 m2
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva
Telekomunikace
Internet
Voda
Dálkový vodovod
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Mgr. Ivo Rábl

Mgr. Ivo Rábl

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje restaurací v Kokoříně.