Prodej rodinného domu, Horní Kněžeklady, 200 m2

Horní Kněžeklady, Štipoklasy


3 950 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 18 825 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Horních Kněžekladech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Zprostředkujeme Vám prodej vesnického stavení po částečné rekonstrukci. Plocha pozemků s kopanou studnou je 1125 m?, zastavěná část 534 m? (i stodoly). Objekt není podsklepen, na obytnou část navazují další prostory k využití, dále pak samostatně stojící stodola. Přípojka na obecní vodovod je zřízená, dům má septik s přepadem Topení je lokální na dřevo. Ohřev vody bojlerem. Koupelna je společná s WC. Podlahy jsou částečně vinyl a dlažba. Stavení se nachází v klidné obci Štipoklasy 10 km od Týna nad Vltavou. Objekt je vhodný pro trvalé bydlení i pro rekreační účely. Financování zajistíme.

Cena
3 950 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
14. 2. 2023
Adresa
Horní Kněžeklady, Štipoklasy
ID
RL00214
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
200 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
1125 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Výtah
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Makléř Zita

Makléř Zita

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Horních Kněžekladech.

Podobné nabídky