Pronájem bytu 2+1, Hranice, Masarykovo náměstí, 61 m2

Masarykovo náměstí, Hranice


9 700 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(bez záloh na energie a služby)


Regionální dodavatelé v Hranicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Chtěli byste bydlet v Hranicích, přímo na Masarykově náměstí? Pak právě vám nabízíme pronájem bytu 2+1 o velikosti 61 m2 ve 2. podlaží historického domu přímo na náměstí. V domě jsou pouze 3 byty. V tomto bytě byla letos dokončena rekonstrukce, při které byly vyměněny rozvody vody, elektřiny, topení, podlahy, dveře i zárubně, je zde nová kuchyňská linka včetně spotřebičů i koupelna s WC a plynovým kotlem, který slouží k vytápění bytu a ohřevu vody. Ve větší předsíni je plánováno i umístění jídelního stolu. Z předsíně je vstup do praktické komory. Byt je světlý a útulný. Vzhledem k jeho dispozici zde budou pohodlně bydlet 2 dospělé osoby s maximálně jedním dítětem. Měsíční nájemné bez záloh na vodu, energie a služby spojené s užíváním bytu činí 9.700,- Kč. K odběru elektřiny a plynu se nájemník přihlásí sám u jejich dodavatele, ostatní služby ve výši 940,- Kč (vodné a stočné, osvětlení a úklid společných prostor domu) bude společně s nájemným platit majiteli. Vratná kauce je 19.400,- Kč a provize RK ve výši 12.100,- Kč. Pokud budete mít zájem o prohlídku bytu, zavolejte mi, určitě se dohodneme.

Cena
9 700 Kč /za měsíc
Poznámka k ceně
bez záloh na energie a služby
Aktualizováno
31. 5. 2023
Adresa
Masarykovo náměstí, Hranice
ID
126728
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
61 m2
Patro
2. z 3
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
61 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. Dagmar Dohnálková

Ing. Dagmar Dohnálková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu bytů 2+1 v Hranicích (okr. Přerov).

Podobné nabídky