Fingo banner

Prodej rodinného domu, Praha - Hloubětín, 200 m2

Praha 9 - Hloubětín


21 998 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 104 836 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Praze 9

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Exkluzivně nabízíme výjimečnou nemovitost, realizovanou profesionálem pro vlastní bydlení, od projektu až do posledního perfekcionisticky provedeného detailu. Atypický rodinný dům je spolu se zahradním domkem citlivě vkomponován na pozemek, situovaný ve slepé ulici na jedinečném přírodním místě. Vznikla okrasná zahrada s prostornou terasou, vzrostlou zelení a bazénem, která se pozvolna svažuje až k Rokytce, poskytuje soukromí a malebná zákoutí.
Dům, zkolaudovaný před deseti lety, tvoří 2 plnohodnotná podlaží a částečné podsklepení. Ze zpevněné plochy před domem, která je využívána jako jedna z teras a také pro parkování, se vstupuje do haly se šatnou, odkud je přístupná hlavní obytná zóna i další podlaží domu s klidnou ložnicovou zónou. Hlavní obytnou zónu tvoří obývací pokoj (60 m2) s jídelnou, kuchyňským koutem a pracovnou. Tato zóna je koncipována jako světlý velkorysý prostor, navíc přisvětlený střešními světlíky, s možností případného doplnění příčky, např. u pracovny, dle subjektivních požadavků. Po celé délce obývacího pokoje je k dispozici terasa s výhledem na zahradu a do korun stromů lemujících Rokytku. Toto podlaží dále doplňuje koupelna a toaleta. Spodní podlaží reprezentuje ložnicová zóna s přímým výstupem na rozlehlou zahradní terasu, doplněná o hygienické a technické zázemí domu.
Moderní design i technologie, promyšlené plně funkční provozně dispoziční řešení, kvalitní použité materiály a prvky a úsporný provoz umocňují uživatelský komfort. Centrální vysavač, vytápění ÚT podlahové, krb, tepelné čerpadlo, dokončena příprava na fotovoltaiku na dostatečně dimenzované střeše i v technické místnosti i propojení technické místnosti se střechou. V hlavní obytné zóně instalováno tepelné čerpadlo vzduch-vzduch.V celém domě alarm s možností napojení na PCO. Možnost financování hypotékou, rádi Vám zařídíme nejoptimálnější financování. PENB D.
Při kontaktu s RK prosím uvádějte evidenční číslo 40025331.

Cena
21 998 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 1. 2023
Adresa
Praha 9 - Hloubětín
ID
D40025331
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
200 m2
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
674 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Monika Christová

Monika Christová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Praze 9.

Podobné nabídky