Prodej rodinného domu, Lišov - Velechvín, 70 m2

Lišov, Velechvín


2 500 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 11 914 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Lišově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k prodeji původně zemědělskou usedlost s polouzavřeným dvorem a dlouhou historií. Nyní je chalupa využívána pouze rekreačně. V domě se nachází prostorná kuchyně a jedna obytná místnost. Druhá by mohla být vybudována z přilehlé dílny, do které se lze dostat ze vstupní chodby. Na kuchyň navazuje komora se schodištěm do sklepa. V další komoře, která je u vstupu byl plán vybudovat sociální zázemí. Momentálně dům nedisponuje koupelnou, k dispozici je pouze suché WC. V domě je zvedena elektřina a obecní vodovod, bonusem je vlastní studna na zahradě. Na dům navazuje hospodářská část domu, stodola, kůlna a dřevník. Obec Velechvín se nachází v krásné rekreační oblasti Jižních Čech cca 18 km od Třeboně a 15 km od Českých Budějovic. Virtuální prohlídka na adrese https://www.nview.cz/vp/1007-2/. Do konce března 2023 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 5,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Cena
2 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
30. 3. 2023
Adresa
Lišov, Velechvín
ID
126582
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
100 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
380 m2
Podlahová plocha
70 m2
Plocha nemovitosti
824 m2
Plocha zahrady
255 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V, 400V
Topení
Lokální tuhá paliva
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Sklep

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. Alena Plevová

Ing. Alena Plevová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Lišově.

Podobné nabídky