Prodej rodinného domu, Buštěhrad, Vodárenská, 95 m2

Vodárenská, Buštěhrad


1 290 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 6 148 Kč /měs.

(Včetně provize RK a kompletního právního servisu. )


Regionální dodavatelé v Buštěhradu

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Rekonstrukce

Úklidové služby

Popis

Nová akční cena rodinného domu v obci Buštěhrad, která má velmi strategickou polohu - 12 minut jízdy do Prahy, 10 minut na letiště, 5 minut do Kladna a 12 minut do Slaného. RD je určen ke kompletní rekonstrukci. Zastavěná plocha je 42 m2, v přízemí domu je technická místnost, v prvním patře domu se nachází jedna místnost a k dispozici je rovněž podkrovní část domu. Plocha zahrady, kterou bude možno využít např. na posezení pod pergolou, činí 45 m2. K nemovitosti je možno dokoupit od obce navazující pozemek trojúhelníkového tvaru o velikosti 50 m2, který je zakreslen na fotografii z dronu. Cena pozemku je 3.000 Kč/1 m2. Financování nemovitosti je možné hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte odpovědného makléře.

Cena
1 290 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně provize RK a kompletního právního servisu.
Aktualizováno
2. 4. 2023
Adresa
Vodárenská, Buštěhrad
ID
816568
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
95 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
87 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. Petr Valeš

Ing. Petr Valeš

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Buštěhradu.

Podobné nabídky