Fingo banner

Prodej rodinného domu, Praha - Kyje, Kačínská, 151 m2

Kačínská, Praha 9


24 880 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 118 571 Kč /měs.

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)


Regionální dodavatelé v Praze 9

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Tato rezidence hned od vstupu zaujme harmonickou kombinací prostorového uspořádání, funkčností a příjemným pocitem otevřenosti a vzdušnosti. Z technického hlediska je navíc velkou přidanou hodnotou úsporné vytápění tepelným čerpadlem. Srdcem domácnosti je rozlehlý a prosvětlený obývací pokoj o velikosti 42 m2 s východem na terasu. Na stejném podlaží je dále funkčně vybavená kuchyně s jídelnou a toaleta. V prvním patře se nachází tři prostorné pokoje, šatna, koupelna a toaleta. Suterén nabízí saunu a sprchový kout, pokoj, dílnu, technickou místnost a garáž o velikosti 47 m2. Lokalita je záviděníhodná. Čtvrt je klidná, ale na metro můžete pěšky. Na dálnici či v OC Černý Most jste za dvě minuty. Současní majitelé, kteří budou hledat nový domov v blízkosti školy dětí, svou vilu jen neradi opustí. S ohledem na obyvatele budeme prohlídky organizovat jednotlivě. Prosím kontaktujte nás níže, domluvíme se na termínu prohlídky.
*Real estate agents speak English.*

Cena
24 880 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
3. 1. 2023
Adresa
Kačínská, Praha 9
ID
820453
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
151 m2
Vybaveno
Ano
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
434 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Michaela Morcinková Baruth

Michaela Morcinková Baruth

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Praze 9.

Podobné nabídky