Fingo banner

Prodej rodinného domu, Prštice, Kelendrov, 134 m2

Kelendrov, Prštice


Cena na vyžádání /za nemovitost
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(Více info u RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)


Regionální dodavatelé v Pršticích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Hledáte dům kde budete mít dostatek soukromí a přitom s výbornou dostupností do města ? A co takhle v Pršticích, které jsou pouhých 20 min od Brna. Jedná se o nemovitost, která stojí na pozemku o velikosti 1596 m2. Dispozice je 3+1, ale v současné době je rozdělen na dvě bytové jednotky, které lze ponechat, nebo znovu propojit a tím získat větší prostory. Vytápění je řešeno plynovým kotlem s kombinací podlahového topení a radiátorů. Co nelze opomenout, tak velký uzavřený dvůr za domem, kde budete mít dostatek soukromí, ať už při rodinných chvílích, nebo pro podnikání. A pokud vlastníte koně a hledáte prostory kde je ustájíte, tak zde máte možnost, jelikož se tu nachází stáj až pro tři koně. Tak co na to říkáte? Zaujala Vás tato nemovitost? Pokud ano, zavolejte a rezervujte si termín prohlídky. S výhodným způsobem financování Vám pomůže naše MM Finance.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Více info u RK. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
13. 12. 2022
Adresa
Kelendrov, Prštice
ID
817683
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
134 m2
Vybaveno
Částečně
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1596 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Lucie Dvořáková

Lucie Dvořáková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Pršticích.

Podobné nabídky