Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, Sezemice - Počaply, 912 m2

Sezemice, Počaply


6 840 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 32 597 Kč /měs.

(Cena včetně provize a právních služeb. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)


Regionální dodavatelé v Sezemicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Popis

Nabízíme Vám ke koupi poslední dva jedinečné pozemky v lukrativní lokalitě Sezemic - městské části Počaply nad Loučnou určené územním plánem k zástavbě rodinným domem. Rozsáhlý pozemek o celkové výměře 912 m2 je pravidelného obdelníkového tvaru a přístup k němu zajišťuje nově vybudovaná zpevněná komunikace s osvětlením viz fotodokumentace v prezentaci. Na pozemku se nachází inženýrské sítě - veřejný vodovod, kanalizace, elektřina (sloupek na hranici pozemku) je v právě probíhající realizaci, optika bude přivedena na hranici slepé ulice. V obci Sezemice se nachází veškerá občanská vybavenost, Pardubice vzdálené pouhých 8 km. Vyhledávaná lokalita v blízkosti Labe s krásným výhledem na hrad Kunětická hora a pohledem do přírody. Pro bližší informace či sjednání osobní prohlídky kontaktujte makléře Jana Kubíčka, doporučujeme. S financováním rádi pomůžeme.

Cena
6 840 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Cena včetně provize a právních služeb. V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
4. 12. 2022
Adresa
Sezemice, Počaply
ID
818760
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
912 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Jan Kubíček

Jan Kubíček

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Sezemicích.

Podobné nabídky