Fingo banner

Prodej pozemku pro bydlení, Křižany, 1539 m2

Křižany, okres liberec


1 600 Kč /za metr čtvereční
HYPOTÉKA od 8 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Křižanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Malíři

Úklidové služby

Popis

Chtěl bych Vám nabídnout lukrativní stavební parcelu o výměře 1539m2 na stavbu rodinného domu v obci Křižany. Jedná se o poslední parcely, které jsou v druhé řadě zástavby od komunikace. K pozemkům je momentálně nezpevněný přístup ve vlastnictví prodávajícího, který po dokončení zasíťování převede pozemky na obec Křižany.

Dle územního plánu ze vystavět podsklepený rodinný dům přízemní s obytným podkrovím max do výše 9m, minimální zastavěná plocha je 80m2. Podmínkou vydání stavebního povolení je napojení na kanalizaci, která je ve zpracování a v 1.pol roku 2023 bude vydáno stavební povolení na její realizaci. Souběžně dojde i k výstavbě rozvodu vody s přípravou na přípojku jednotlivých pozemků. Elekřina je již k pozemku přivedena.

Máte konkrétní dotazy nebo by jste chtěli domluvit prohlídku? Neváhejte mne kontaktovat rád Vám zodpovím vaše dotazy.

Cena
1 600 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 1. 2023
Adresa
Křižany, okres liberec
ID
045N055945
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1539 m2
Doprava
Vlak, Silnice, Autobus

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Michal Vele

Michal Vele

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Křižanech.

Podobné nabídky