Pronájem ordinace, Havířov - Podlesí, 35 m2

Podlesí


16 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Havířově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Elektrikářské práce

Popis

Plně vybavené zubní ordinace v novostavbě zdravotnického zařízení v Havířově. Jedná se o ordinaci v přízemí budovy o výměře 21 m2 ( č. 100) k níž náleží soukromá denní místnost v 3.NP (kancelář č. 300) o výměře 14 m2. Prostor ordinace je moderní, světlý s přípravou pro zubní ordinaci.

Hledáme zubního lékaře na hlavní pracovní poměr nadstandardní platební podmínky.
A nebo je možné si ordinaci pronajmout za 13 000Kč měsíčně + služby 7 000Kč a vybavení ordinace 40 000Kč měsíčně.
Popřípadě lze vybavení odkoupit za 1 400 000Kč

V rámci nájmu je nájemci k dispozici zázemí objektu v přízemí budovy- čekárna, OPG, sociální zařízení pro zaměstnance a bezbariérové WC pro pacienty. Dále pak společná denní místnost s kuchyňkou, šatna, sprchy a sociální zařízení pro zaměstnance v 3. NP. Objekt je vybaven výtahem. Vytápění je podlahové (tepelné čerpadlo).

Možnost parkování u objektu.
Společnost provozující toto zubní centrum v Havířově příjme i do zubní ordinace lékaře, lékařku ev. absolventa na HPP i na částečný úvazek. Nadstandartní vybavení OPG, CBCT, strojové endo, Cerec, vlastní laboratoř, dentální hygienistka.
Pro více informací a domluvení si prohlídek volejte.

Výhody:
+ plně vybavená zubní ordinace
+ novostavba
+ moderní prostory
+ ordinace v přízemí budovy
+ kancelář k ordinaci
+ kompletní zázemí pro zaměstnance v 3.NP

Cena
16 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
10. 3. 2023
Adresa
Podlesí
ID
10066
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
35 m2
Typ objektu
Přízemní
Třída energetické náročnosti
B - Velmi úsporná
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Adam Kauer

Adam Kauer

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu ordinací v Havířově.

Podobné nabídky