44 804 nemovitostí od 2 590 realitních kanceláří na jednom místě

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, Valašské Meziříčí, 1100 m2

Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou


Cena na vyžádání
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Valašském Meziříčí

Koupelny

Kuchyně

Malíři

Nábytek

Okna a dveře

Podlahy

Rekonstrukce bytů

Stěhovací služby

Úklidové služby

Finance a pojištění

Popis

Prodej celoročně dobře dostupného prodejního areálu chaty Olšák ve Valašském Meziříčí místní část Krásno nad Bečvou. Plocha je částečně zpevněná, celá oplocená vysokým drátěným plotem. Plocha: 1100m2 Prodej celoročně dobře dostupného prodejního areálu chaty Olšák ve Valašském Meziříčí místní část Krásno nad Bečvou. Plocha je částečně zpevněná, celá oplocená vysokým drátěným plotem. Je zde zavedena voda i elektřina. V současné době se na pozemku nacházejí montované chatky, které nejsou předmětem prodeje. Areál je umístěn na frekventovaném místě ve směru na Rožnov pod Radhoštěm a je ideálním místem k podnikání.
Celková plocha: 1100m2 Prodej komerčního pozemku Valašské Meziříčí, pozemek o velikosti 1100 m2, se zastavěnou plochou 1100 m2, a mnohem více na, Komerční pozemky Vsetín, je vybaven či je k dispozici parkování, elektro je zavedeno, a to 230V, 400V.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
28. 1. 2021
Adresa
Valašské Meziříčí, Krásno nad Bečvou
ID
295
Plocha budovy
1100 m2
Plocha nemovitosti
1100 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Group s.r.o., IČO: 28743458, se sídlem Novostavby 126/23, Lom, 435 11 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací

Kontakt

Ester Cvejnová

Ester Cvejnová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro komerční výstavbu v Valašském Meziříčí.

Podobné nabídky