Pronájem rodinného domu, Melč, 140 m2

Melč


Cena na vyžádání /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Melči

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Elektrikářské práce

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k pronájmu - prodeji rodinný dům nacházející se v obci Melč nedaleko vodní nádrže Kružberk. Zastavěná plocha čítá cca 140m2, celkově má pozemek výměru 1057 m2 vč.zastavěných ploch. Dům je řešen na patro, lze zde zhotovit i dvě bytové jednotky se samostatnými vchody, kdy přízemí je tvořeno třemi místnostmi, kuchyní, koupelnou, wc a technickou částí, horní patro je o dispozici 3+1, koupelna, wc, komora. Dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu (aktuálně demontován elektroměr), a je možné jej napojit na kanalizaci. V domě byla započata postupná rekonstrukce, která ale není dotažena a je spíše na svém začátku. Dům je vhodný pro rodinu nebo lze jeho koupi uchopit i jako investici s následným pronajímáním. Dům je částečně podsklepený. K vytápění slouží kotel na tuhá paliva. Je zde velmi dobrá dostupnost i obslužnost s dosahem základní občanské vybavenosti vč.školy a školky (Štáblovice). Zajímavá nabídka bydlení v krásné okolní přírodě. Dům nabízíme k prodeji formou splátkového prodeje a to při uhrazení poplatku za zprostředkování podpisu smluv ve výši 40.000,- Kč realitní kanceláři a při platbách nájemného ve výši 15.000,-Kč/měs. po dobu 20 let.
Jelikož od majitele domu nemáme k dispozici energetický štítek náročnosti budovy, zákonná povinnosti nám nařizuje uvádět v inzerci energetickou náročnost budovy třídy G - mimořádně nehospodárná.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
24. 11. 2022
Adresa
Melč
ID
24523
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
140 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
140 m2
Podlahová plocha
140 m2
Plocha nemovitosti
1057 m2
Plocha zahrady
917 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace, Jímka
Topení
Ústřední tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Balkon
Sklep
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Zdeněk Rolák

Zdeněk Rolák

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu rodinných domů v Melči.