Pronájem rodinného domu, Kolaje, 68 m2

Kolaje


15 990 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena bez zálohy na služby 762,- Kč / měsíc + elektřinu převodem na nájemce.)


Regionální dodavatelé v Kolajích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Rekonstrukce

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Exkluzivně si Vám dovoluji nabídnout nabídku (pod)nájmu velice hezkého, útulného a zařízeného (dle fotografií) rodinného domu o velikosti 2+1, v klidné obci Kolaje, 5 min. / resp. km od Poděbrad a/nebo dálnice D11, s výbornou dopravní dostupností do Prahy (30min.).

Vzácný, historický rodinný dům (č. p. 1) prošel v uplynulých letech kompletní citlivou rekonstrukcí a dnes je zařízen v rustikálním stylu.

Vnitřní dispozice umožňuje flexibilní a moderní využití prostoru, který je tvořen chodbou (7,81m2), kuchyní (15,41m2), obývacím pokojem (18,86m2), koupelnou (5,57m2), pokojem (17,82m2), skladem (3,51m2) a konečně kolnou / garáží (25,34m2), celkem tedy obytným prostorem o výměře (69,98m2), resp. užitným prostorem (94,32m2), kdy je dále k dispozici oplocený pozemek o celkové výměře (710m2). K dispozici je veřejný vodovod, ohřev TUV je realizován boilerem, otop je řešen přímotopy a krbovou vložkou (se sálavými panely).

Předpokládané náklady na služby s užíváním bytu pro dvě osoby:

SV 600,00 Kč
Pojištění domácnost 162,00 Kč
Zálohy na služby celkem 762,00 Kč

Výši záloh lze upravit +/-, dle dohody a počtu osob.
+ elektřina (Distribuční sazba D57D) převodem na nájemce.

Před nastěhováním žádáme úhradu prvního nájmu (včetně záloh na služby), jistoty (neboli kauce, ve výši dvou nájmů) a odměny RK, celkové náklady před nastěhováním tedy činí cca 67.000,- Kč. Rezervace je možná již při prohlídce bytu, k uzavření je třeba uhradit blokovací depozitum ve výši cca. 16.700,-Kč.

Předmětem nabídky je zprostředkování uzavření smlouvy na užívání bytu, kdy je v zájmu všech zúčastněných, aby zprostředkovaná smlouva na užívání bytu, byla vždy řádně a včas plněna všemi účastníky smlouvy. Zájemci, kteří budou mít zájem, mohou věnovat několik minut svého času vyplněním následujícího dotazníku, který naleznou na odkazu níže:

bit.ly/2016069

Získané informace budou použity, abychom objektivně a kvalitně mohli posoudit Vaše kompetence k bydlení a k uzavření zprostředkovávané smlouvy na užívání bytu. Profesionálním správcem nájmu bytu je společnost Pronajímatel bez starostí, která zajistí řádný nájemní vztah, mezi pronajímatelem a nájemcem, po celou domu uzavřené nájemní smlouvy.

Pro další informace jsem Vám k dispozici na níže uvedených kontaktech, Vaše realitní makléřka s osobním přístupem, specialistka na nájmy.

Cena
15 990 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena bez zálohy na služby 762,- Kč / měsíc + elektřinu převodem na nájemce.
Aktualizováno
14. 11. 2022
Adresa
Kolaje
ID
1714/1830
Stavba
Kamenná
Stav objektu
Po rekonstrukci
Plocha užitná
94 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
122 m2
Podlahová plocha
68 m2
Plocha nemovitosti
710 m2
Plocha zahrady
588 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Ukazatel energetické náročnosti
177 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Septik
Topení
Lokální plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod
Garáž
Bezbarierový přístup
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ivana  Peter

Ivana Peter

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu rodinných domů v Kolajích.

Podobné nabídky