Prodej rodinného domu, Praha - Klánovice, Šlechtitelská, 169 m2

Šlechtitelská, Praha 9


27 500 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 131 057 Kč /měs.

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)


Regionální dodavatelé v Praze 9

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Mimořádná nabídka rodinného domu 4+1 s velkým prostorným pozemkem 1758 m2 těsně sousedícím s Klánovickým lesem a Přírodní rezervace Cyrilov. Z pozemku je přímý vstup do lesa. Dům s poslední úpravou z roku 1989 je přístupný z ulice Šlechtitelská. V přístupové cestě jsou všechny inženýrské sítě (Elektrika, plyn voda a kanalizace) Dům v současné době využívá připojení na studnu a byla přivedena elektrika, ale elektroměr je odpojen a jedna fáze je přerušena. Dům s dispozici 4+1 nebyl v posledních letech užíván a je určen ke kompletní rekonstrukci, nebo k výstavbě nového rodinného domu. K výstavbě nové domu je i zpracovaná studie, kterou je možné zaslat na email. Současný dům byl vytápěn elektrickým kotlem v kombinaci s krbem. Dům je též podsklepen, je k dispozici garáž a technická místnost. Doporučujeme prohlídku, případné další informace u makléře.

Cena
27 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
21. 10. 2022
Adresa
Šlechtitelská, Praha 9
ID
806704
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
169 m2
Vybaveno
Ne
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
1758 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Aleš Vlček

Aleš Vlček

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Praze 9.

Podobné nabídky