Prodej rodinného domu, Lišov, Čechova, 201 m2

Čechova, Lišov


6 900 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 32 883 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Lišově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Společnost REALDOMUS Vám zprostředkuje prodej rodinného domu v Lišově u Českých Budějovic.

Rodinný dům je prakticky rozdělen na dvě bytové jednotky. Po vstupu do domu je centrální chodba s garáží, na jejímž konci je přístup do zahrady. V přízemí je menší z jednotek s dispozicí 2+1 a výměrou 76 m2. Tvoří ji chodba odkud je vstup do velkého obývacího pokoje (23 m2), kuchyně, koupelny s vanou a toalety. Ke kuchyni náleží praktická spíž (2 m2). Vstup do ložnice je z obývacího pokoje. Druhý byt se nachází v patře. Dispozice je 4+1. Naproti schodišti jsou dva identické pokoje s výměrou 7,8 m2 a 8,2 m2. Obývací pokoj a ložnice jsou umístěny stejně jako v přízemí na jižní straně domu. Koupelna též s vanou. Z chodby je přístup na balkon, který je umístěn do klidné zahrady. Dům je z velké části podsklepen.

K domu náleží zahrada s výměrou 954 m2 včetně zastavěné plochy domu. Na zahradě je zděná dílna, na kterou navazuje zděný dřevník a zahradní domek. Možnost využití jako kryté terasy.

Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě (vodovod, el., kanalizace, plyn). Vytápěn je plynovým kotlem.

Lišov je město ležící severovýchodně od Českých Budějovic, mezi krajským městem a Třeboní. Výhodou je výborná dostupnost obou měst. Kompletní občanská vybavenost včetně základní a mateřské školy, zdravotnického zařízení, domova pro seniory. V Lišově je celkem 5 obchodů s potravinami.

Více informací Vám vřele poskytne makléř nabídky, případně ochotně zprostředkuje osobní prohlídku.

Osobní prohlídku doporučujeme!

Cena
6 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
21. 3. 2023
Adresa
Čechova, Lišov
ID
1121
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
201 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Rohový
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
142 m2
Plocha nemovitosti
954 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Telefon, Internet
Doprava
Dálnice, Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj, Dálkový vodovod
Balkon
Garáž
Sklep
Převod do OV

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Martin Obdržálek, MBA

Martin Obdržálek, MBA

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Lišově.

Podobné nabídky