Prodej pozemku pro bydlení, Horní Planá, Zadní Hamr, 1521 m2

Zadní Hamr, Horní Planá, Bližší Lhota


8 790 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 41 891 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Horní Plané

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

Nabízíme k prodeji jedinečný stavební pozemek na pravém břehu Lipenské přehrady v malé osadě Další Lhota, kam se dostanete přívozem z Horní Plané, nebo po nově opravené silniční komunikaci přes Novou Pec. Pozemek je územním plánem schválen pro smíšenou rodinnou rekreaci se zastavitelností max. 35% a možností výstavby 2 nadzemních podlaží + střecha bez nadezdívky s možností využití podkroví. Již je zde vybudována elektrická přípojka a 30 m hluboký vrt se silným pramenem a vynikající pitnou vodou. Nabízený pozemek leží pouhých 180 m od vodní plochy a celý tento prostor je veden jako nezastavitelné území, což z něj dělá ještě atraktivnější místo. Pozemek je mírně svažitý směrem k jezeru a zlepšuje tak krásný výhled na jezero, kde je v plánu obce vybudování zastávky parníku a Mariny pro kotvení lodí. Toto jedinečné místo nabízí ideální podmínky pro sport i relaxaci po celý rok - cyklostezky, rybaření, výlety, koupání a možnosti využití vodních sportů v létě, v zimě sjezdové i běžkové lyžovaní a bruslení na zamrzlé vodní hladině. Kousek od pozemku vede cyklotrasa kolem Lipna až do vyšších partií Šumavy. Cyklotrasy jsou propojené do Rakouska a Německa.

Cena
8 790 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
4. 1. 2023
Adresa
Zadní Hamr, Horní Planá, Bližší Lhota
ID
RL00206
Stav objektu
Velmi dobrý
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Státní/obecní
Plocha nemovitosti
1521 m2
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Makléř Zita

Makléř Zita

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Horní Plané.

Podobné nabídky