Prodej rodinného domu, Lažany, 100 m2

Lažany


6 500 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 30 977 Kč /měs.

(včetně poplatků, včetně provize)


Regionální dodavatelé v Lažanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Exkluzivně nabízíme ke koupi prostorný pozemek s rodinným domem o výměře bezmála 100 m2 vhodným k modernizaci. Nemovitosti se nacházejí v okrajové části obce Lažany vzdálené 11 km od města Brna. Součástí prodeje jsou dvě parcely o celkové výměře 1.004 m2 v okrajové části obce s výhledem do okolní krajiny. Dům umístěný v uliční části jedné z parcel je v původním udržovaném stavu a je vhodný k modernizaci. Další možností je demolice stávající stavby a využití pozemku k výstavbě nového domu. Za domem je vyklizená cihlová stodola, ideální pro volnočasové využití. Z ulice je dům přístupný z obecní komunikace. K zahradě v zadní části je přivedena asfaltová komunikace na soukromém pozemku. Nemovitost je vhodná pro zájemce o pěkné místo k bydlení v blízkosti Brna s dostatkem prostoru pro rodinu a možností využití prostorné a úrodné zahrady. Na vyžádání zašleme virtuální prohlídku domu. Z důvodu splnění zákonné povinnosti uvádíme energetickou třídu G.

Cena
6 500 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně poplatků, včetně provize
Aktualizováno
20. 9. 2022
Adresa
Lažany
ID
08222542
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Plocha užitná
100 m2
Typ objektu
Přízemní
Druh objektu
Řadový
Lokalita objektu
Okraj obce
Plocha nemovitosti
1004 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Jímka
Topení
Lokální plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Martin Pavlica

Martin Pavlica

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Lažanech.

Podobné nabídky