Prodej rodinného domu, Brno - Horní Heršpice, Kšírova, 79 m2

Kšírova, Brno, Horní Heršpice


5 350 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 25 497 Kč /měs.

(provizi hradí prodávající)


Regionální dodavatelé v Brně

Nábytek

Hodinový manžel

Návrhy interiérů

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

K prodeji rodinný dům původně užívaný jako komerční objekt se zdravotním zařízením v Brně. Nyní lze využít jako zavedenou ordinaci zubního lékaře nebo k rekonstrukci na rodinný dům. Ordinace se nachází v přízemí soukromého zdravotnického zařízení. Ordinace má vlastní vstup, ordinaci, čekárnu, WC pro pacienty, sociální zařízení zaměstnanců, technickou místnost a místnost pro kotel. V podkroví je denní místnost s kuchyňkou, šatna a terasa.
K domu náleží menší dvůr.
Možnost odkoupení vybavení ordinace: Zubní souprava Planmeca, RTG ProX a digitální senzor, Kompresor Ekom DK-50, Sací agregát, Klimatizace Toshiba, Elektronický zabezpečovací systém Paradox.
Zubní ordinace má velký potenciál, pokud nebude prostor využit jako zdravotnické zařízení, je ideální k rekonstrukci na rodinný dům. Objekt se nachází se na hlavní ulici, v blízkosti MHD.
V okolí se nachází přírodní koupaliště, dětské, fotbalové a víceúčelové hřiště, golf, minigolf, minizoo, pumptrack, bikros, skatepark, cyklostezka, autobusová zastávka a dále základní a mateřská škola, obchody a restaurace.

Cena
5 350 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
provizi hradí prodávající
Aktualizováno
22. 9. 2022
Adresa
Kšírova, Brno, Horní Heršpice
ID
39664
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
79 m2
Patro
2. z 2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Řadový
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
77 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální plynové
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod
Terasa
Výtah
Bezbarierový přístup

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Bc. Lukáš Strašil

Bc. Lukáš Strašil

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje rodinných domů v Brně.

Podobné nabídky