Prodej bytu 4+1, Praha - Nové Město, Vojtěšská, 155 m2

Vojtěšská, Praha 1


19 900 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 94 838 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Praze 1

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Prodej nadstandardního bytu 4+1 o velikosti 155m2 na Praha 1 ve Vojtěšské ulici. Nemovitost se nachází v centru Prahy, konkrétně na Novém městě v bezprostřední blízkosti Vltavy a galerie Mánes. Václavské náměstí či Národní divadlo se nachází v dochozí vzdálenosti. Samotný byt se nachází v 3. nadzemním podlaží (2. patro) zrekonstruovaného secesního domu, jenž byl postaven na začátku 20. století. Po otevření vstupních dveří vstoupíte do centrální chodby, jenž prochází celým bytem, z které se vstupuje do jednotlivých pokojů a jejíž součástí je samostatné WC s umyvadlem. Na první pohled vás zaujme velkoryse řešený obývací pokoj, který je propojen do prostoru jídelny a kuchyně, kuchyňská linka je tvořena monoostrůvkem. V bytě se pak nacházejí ještě tři další ložnice, kde jedna má vlastní samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a vstupem na menší balkon směrem do vnitrobloku. Ve všech obytných místnostech jsou jako podlahové krytiny dřevěné parkety. Hlavní koupelna disponuje jak vanou tak i sprchovým koutem, kde podlahové vytápění je samozřejmostí.

Samotný byt je vhodný jak pro vícečlennou rodinu, kdy v okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, tak zároveň může plnit funkci sídla či exkluzivních kanceláří.

Více info u makléře.

Above-standard flat with four bedrooms and a kitchen, 155m2, in Prague 1, Vojtěšská street for sale. The property is located in the centre of Prague, specifically in the New Town in the immediate vicinity of the Vltava River and the Mánes Gallery. Wenceslas Square or the National Theatre is within walking distance. The flat itself is located on the 2nd floor of a renovated Art Nouveau house, which was built at the beginning of the 20th century. After opening the front door you enter the central hallway that runs through the entire flat, from which you enter the individual rooms and which includes a separate toilet with a washbasin. At first glance you will be impressed by the generously designed living room, which is connected to the dining room and kitchen, the kitchen unit is made up of a single island. In the flat there are three more bedrooms, one of which has its own separate bathroom with shower and access to a smaller balcony facing the courtyard. In all rooms there are wooden parquet floors as floor coverings. The main bathroom has both a bath and a shower, where underfloor heating is a matter of course.

The flat itself is suitable for a large family, with all public facilities nearby, and can also be used as a seat of the company or exclusive offices.

More info at the real estate broker.

Cena
19 900 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 11. 2022
Adresa
Vojtěšská, Praha 1
ID
6372
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
155 m2
Patro
3. z 5
Lokalita objektu
Centrum obce
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
155 m2
Třída energetické náročnosti
D - Méně úsporná
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Lokální elektrické, Jiné
Komunikace
Dlážděná
Telekomunikace
Telefon, Internet, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Balkon
Výtah

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Jaroslav Vosádka

Jaroslav Vosádka

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 4+1 v Praze 1.

Podobné nabídky