Prodej pozemku pro bydlení, Polná, U Studánky, 621 m2

U Studánky, Polná


3 200 Kč /za metr čtvereční
HYPOTÉKA od 15 Kč /měs.

(Včetně provize a právních služeb)


Regionální dodavatelé v Polné

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Prodej stavebního pozemku v Polné Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji velmi pěkný pozemek pro výstavbu rodinného domu v Polné, vzdálené cca 15 km od krajského města Jihlavy. Pozemek má velice výhodné umístění, nachází se v blízkosti centra města, avšak v klidné ulici U Studánky. Inženýrské sítě – voda a plyn jsou na hranici pozemku, elektřina je přímo na pozemku – stavební rozvaděč. Na pozemku se nachází i původní studna (obnovená) s vydatným pramenem užitkové vody. V blízkosti se nachází škola, školka i dětské hřiště. Město Polná má veškerou občanskou vybavenost. Součástí nabídky je i projektová studie k plánovanému rodinnému domu se dvěma podlažími, s čistou podlažní plochou 191,8 m2. Bližší informace včetně náhledu do projektové dokumentace Vám rádi poskytneme při osobním jednání.

Cena
3 200 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Včetně provize a právních služeb
Aktualizováno
9. 11. 2022
Adresa
U Studánky, Polná
ID
2963
Plocha nemovitosti
621 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Zdenka Floriánová

Zdenka Floriánová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Polné.

Podobné nabídky