Prodej bytu 2+1, Kralupy nad Vltavou, Krakovská, 45 m2

Krakovská, Kralupy nad Vltavou


2 990 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 14 249 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Kralupech nad Vltavou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Popis

Naše společnost Vám zprostředkuje prodej bytu v panelovém domě, po částečné revitalizaci. Jednotka se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží. Součástí,jednotky je praktická komora na chodbě a sklepní koje. Lodžie je situována pod oběma okny, přes celou šíři bytu. Kralupy nad Vltavou mají velmi dobrou infra-strukturu a výbornou dostupnost do hlavního města. Více informací u RK. Hypotéku zajistíme.

Cena
2 990 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
13. 9. 2022
Adresa
Krakovská, Kralupy nad Vltavou
ID
P014504
Stavba
Panelová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
40 m2
Vlastnictví
Osobní
Podlahová plocha
45 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Topení
Ústřední dálkové
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Robert Částek

Robert Částek

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 2+1 v Kralupech nad Vltavou.

Podobné nabídky