Prodej bytu 3+1, Nýřany, Havířská, 68 m2

Havířská, Nýřany


3 450 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 16 442 Kč /měs.

(V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.)


Regionální dodavatelé v Nýřanech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Jitka Fučíková

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Podlahy

Rekonstrukce

Stěhovací služby

Střechy

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Prodej družstevního bytu o velikosti 72 m2 v Nýřanech, ul. Havířská. Byt se nachází v 7 NP revitalizovaného panelového domu a lze převést do osobního vlastnictví. Je velmi prostorný, slunný, v původním stavu a připraven na rekonstrukci dle Vašich představ. Disponuje balkonem, který je dostatečně velký na posezení u odpolední kávy. Samozřejmostí je i sklep v suterénu domu. Okolí domu je velmi harmonické a klidné. V obci je veškerá občanská vybavenost a nájezd na dálnici za 5 minut. Přijďte na společnou prohlídku a přesvědčte se o tom, že právě tento byt je to co hledáte. S financováním Vám ráda pomůže naše hypoteční a úvěrová specialistka, která Vám zajistí ty nejnižší úvěrové sazby. Budeme se těšit.

Cena
3 450 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce.
Aktualizováno
10. 9. 2022
Adresa
Havířská, Nýřany
ID
812329
Stavba
Panelová
Stav objektu
Špatný
Plocha užitná
68 m2
Vybaveno
Částečně
Lokalita objektu
Sídliště
Vlastnictví
Družstevní
Balkon

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Petra Fillingerová

Petra Fillingerová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+1 v Nýřanech.

Podobné nabídky