Prodej chaty, Brno - Obřany, 58 m2

Brno, Obřany


1 590 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 7 577 Kč /měs.

(včetně provize)


Regionální dodavatelé v Brně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Hodinový manžel

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Exkluzivně nabízím k prodeji rekreační chatu o celkové podlahové ploše 58 m2 a zahradě 485 m2 zasazenou do krásné, zelení osázené chatové oblasti v Brně - Obřany.
Samostatně stojící nemovitost je podsklepená ( dvěma sklepy) a jedním nadzemním podlažím, kde jsou tři místnosti o celkové výměře 58 m2. Než vstoupíme do obytných místností vedou naše kroky po betonových schodech na prostornou zastřešenou terasu (15,75 m2). Z terasy, která se nachází před hlavním vstupem do chaty, se dostaneme do místnosti, kde jsou umístěny kamna, která zajišťují vytápění celého objektu a odkud se samostatnými vstupy dostaneme do zbývajících obytných částí.
Součástí prodeje je i dílna a zděná udírna z pálených cihel. Dílna je postavena na pozemku vedle chaty. Je samostatně přístupná a konstrukčně navazující na část chaty. Jednou svoji stěnou se chaty dotýká. Vedle dílny za chatou se nachází venkovní zděná toaleta.
Celý objekt není napojený na el. síť a na vodovod. Dešťová voda se chytá do podzemní jímky, která je umístěna vedle chaty.
Zahrada o výměře 485 m2 je udržována, převážně zatravněna a osázena ovocnými a okrasnými stromy, které poskytují v horkých letních dnech příjemný stín. Celý pozemek je ohraničený plotem z drátěného pletiva s vrátky se vstupem na pozemek.
Právní servis zajištěn vč. vkladu do katastru nemovitost.
Více informací u makléře.

Cena
1 590 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize
Aktualizováno
8. 11. 2022
Adresa
Brno, Obřany
ID
00083
Stavba
Montovaná
Stav objektu
Dobrý
Plocha užitná
58 m2
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
58 m2
Plocha nemovitosti
543 m2
Plocha zahrady
485 m2
Odpad
Septik
Topení
Lokální tuhá paliva
Doprava
Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Sklep
Terasa

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Ing. David Raus

Ing. David Raus

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje chat v Brně.

Podobné nabídky