Prodej bytu 3+kk, Karlovy Vary, Dubová, 68 m2

Dubová, Karlovy Vary - Bohatice


3 976 471 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 18 951 Kč /měs.

(Kupní cena včetně DPH. Rezervační poplatek ve výši 150.000,- Kč.)


Regionální dodavatelé v Karlových Varech

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Voda - topení - plyn

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

V rámci developerského projektu Rezidence Dubová, nabízíme k prodeji bytovou jednotku 3+kk (celkem v nabídce 6 jednotky 3+kk o výměře 67,8 m2) v novostavbě bytového domu, který bude vystavěn na pozemku parc. č. 590/1, parc. č. 590/3 a parc. č. 652, k.ú. Bohatice v Karlových Varech. Pozemek se nachází na severním okraji města na křižovatce ulic Jáchymovská, Dubová a Teplárenská. Objekt bude nabízet celkem 6 nadzemních podlaží, přičemž nabízená bytová jednotka bude umístěna ve 2.NP - 6.NP (možnost výběru podlaží a výběru jednotky s balkónem). Objekt bude dále disponovat komerčním prostorem (1.NP), určeným pro občanskou vybavenost. Celkem ve 2.NP - 6.NP bude vybudováno 15 bytových jednotek. Ke každé bytové jednotce přísluší sklepní prostor o výměře 1,25 m2. Parkovací stání u domu. Všechny bytové jednotky i nebytový prostor jsou rovněž určeny k prodeji. Zahájení výstavby objektu je plánované na podzim/zima roku 2021 a předpokládaný termín dokončení výstavby novostavby je odhadován v 1. polovině roku 2023. Další informace o aktuálním průběhu výstavby, popisu lokality a jednotlivých jednotek či financování najdete na http://residencedubova.cz/new/.

Cena
3 976 471 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
Kupní cena včetně DPH. Rezervační poplatek ve výši 150.000,- Kč.
Aktualizováno
31. 8. 2022
Adresa
Dubová, Karlovy Vary - Bohatice
ID
590/2
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Novostavba
Plocha užitná
68 m2
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Osobní
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Topení
Ústřední plynové
Telekomunikace
Telefon, Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Silnice, MHD
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Jana Kerumová

Jana Kerumová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje bytů 3+kk v Karlových Varech.

Podobné nabídky