Prodej pozemku pro bydlení, Rychnov nad Kněžnou - Dlouhá Ves, 1121 m2

Rychnov nad Kněžnou, Dlouhá Ves


2 150 000 Kč /za nemovitost
HYPOTÉKA od 10 246 Kč /měs.
Regionální dodavatelé v Rychnovu nad Kněžnou

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Výkup a prodej starého nábytku

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Popis

Nabízíme k prodeji pozemek v klidné části Rychnova nad Kněžnou, část obce Dlouhá Ves, který je kompletně zasíťován včetně projektu a povolení výstavby rodinného domu dle vizualizací. Pozemek je rovinatý, jeho celková výměra je 1.121 m2 + podíl na příjezdové komunikaci. Odpady budou řešeny čističkou odpadních vod, vodoměrná šachta a elektrický pilíř přímo na pozemku, možno připojit i na plyn, který vede v komunikaci. Pro více informací kontaktujte naši bezplatnou linku 800 400 900.

Cena
2 150 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
15. 9. 2022
Adresa
Rychnov nad Kněžnou, Dlouhá Ves
ID
N12856
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha nemovitosti
1121 m2
Elektřina
230V
Odpad
ČOV pro celý objekt
Komunikace
Neupravená
Doprava
Vlak, Silnice, MHD, Autobus
Voda
Dálkový vodovod

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Tomáš Milský

Tomáš Milský

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Rychnovu nad Kněžnou.

Podobné nabídky