Prodej zemědělské půdy, Kostelec nad Labem, 5822 m2

Kostelec nad Labem


85 Kč /za metr čtvereční
HYPOTÉKA od 0 Kč /měs.

(+ provize RK)


Regionální dodavatelé v Kostelci nad Labem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Popis

Prodej zemědělské půdy v katastrálním území Kostelec nad Labem. Jedná se o rovinatou ornou půdu o celkové výměře 5822 m2. Pozemek je přístupný přes polní cestu a nebo přímo od místní cyklostezky. Pozemek je v současné době v pachtu. Jedná se o velmi zajímavou investici. Skvělé místo s dobrou dostupností do Kostelce nad Labem. Více informací v RK.

Cena
85 Kč /za metr čtvereční Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ provize RK
Aktualizováno
12. 8. 2022
Adresa
Kostelec nad Labem
ID
810475
Stav objektu
Dobrý
Lokalita objektu
Okraj obce
Vlastnictví
Osobní
Plocha nemovitosti
5822 m2

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Alena Hlídková

Alena Hlídková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky prodeje zemědělských půd v Kostelci nad Labem.

Podobné nabídky