Pronájem kanceláře, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum, Hradiště, 167 m2

Hradiště, Ústí nad Labem-centrum


Cena na vyžádání /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ zálohy na služby)


Regionální dodavatelé v Ústí nad Labem

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Okna a dveře

Rekonstrukce

Zámečnické práce

Popis

Administrativní prostory na dobré adrese v Ústí nad Labem Nabízíme Vám k pronájmu lukrativní administrativní prostory pod samostatným uzavřením ve 2. N.P. budovy s výtahem v ul. Hradiště v Ústí nad Labem. Jedná se o čtyři prosvětlené kanceláře s posílenými rozvody datové (optické) kabely a el.(zásuvky) sítě s nově zbudovaným sociálním zázemím a prostory pro kuchyňku. Celková výměra nabízených prostor je 137m2. Podlahová krytina - zátěžové koberce. Dům je vzorně udržován, s prověřenými nájemníky a stojí na dobré adrese. Je také zabezpečen alarmovým systémem s možností napojení na PCO. K nájmu se platí zálohy na služby el., plyn - topení, voda, odvoz odpadu, PCO, odvoz TKO a pravidelně jsou 1x ročně zúčtovávány správcem domu. Jistotu (kauci) nájemce neskládá, hradí pouze provizi RK ve výši jednoho nájemného. Nejbližší parkování je možné v garážích OC Fórum, nebo na blízkém parkovišti. Pro další informace neváhejte kontaktovat realitní kancelář.

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ zálohy na služby
Aktualizováno
10. 8. 2022
Adresa
Hradiště, Ústí nad Labem-centrum
ID
2171
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
167 m2
Typ objektu
Patrový
Lokalita objektu
Centrum obce
Plocha budovy
167 m2
Plocha nemovitosti
167 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Telekomunikace
Kabelové rozvody
Doprava
Vlak, Dálnice, MHD, Autobus

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Yvona Lišková

Yvona Lišková

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Ústí nad Labem.

Podobné nabídky