Pronájem kanceláře, Ostrava, Zeyerova, 180 m2

Zeyerova, Ostrava


22 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(+ služby + provize RK)


Regionální dodavatelé v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Radek Konkol

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Popis

K pronájmu nabízíme komerční prostory v centru Ostravy na ulici Zeyerova. Prostory se nachází ve 2. NP cihlové zástavby. Jedná se o členěné kanceláře o celkové výměře 180m2. Na patře se nachází 6 kanceláří, chodba, příruční sklad, 2 WC a koupelna. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Půdorys k nahlédnutí. Prostory jsou volné od 1.1.2023. Cena nájmu je 22000,-Kč bez DPH + služby (voda, elektřina a plyn) + provize RK. K dispozici je jedno parkovací místo, cena je 1000,-Kč bez DPH. Doporučuji prohlídku!

Cena
22 000 Kč /za měsíc Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
+ služby + provize RK
Aktualizováno
12. 8. 2022
Adresa
Zeyerova, Ostrava
ID
125428
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
180 m2
Typ objektu
Patrový
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Barbora Miklušová, DiS.

Barbora Miklušová, DiS.

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Ostravě.

Podobné nabídky