Pronájem kanceláře, Praha - Žižkov, Koněvova, 907 m2

Koněvova, Praha 3


250 000 Kč /za měsíc
Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Regionální dodavatelé v Praze 3

Nábytek

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Popis

Nabízíme k pronájmu nejvyšší tzv. „ředitelské“ patro kancelářské budovy o velikosti 332 m2 (kanceláře se zázemím) a 575 m2 krásných teras.

Budova se nachází na pražském Žižkově - Praha 3, ulice Koněvova. Jedná se o výborně dostupnou lokalitu, ať už v rámci Prahy městskou dopravou nebo dojezdu autem – je zde možnost pronájmu až 90 parkovacích stání v podzemních garážích. Zastávka Ohradní (tram) je vzdálena 250 m. Zastávka Ohradní (autobus) se nachází přímo před budovou. Zastávka Želivského (metro) je vzdálena 5 min tramvají. Park Žižkov je přímo za budovou.

Budova má celkem 7 nadzemních a 2 podzemní podlaží, několik výtahů, teras a balkónů. Velkou devízou je možnost pronájmu až 90 parkovacích stání v podzemních garážích. K dispozici je recepce a služby security, které funguji 24/7.

Zájemci se nabízí 7. (sedmé) tedy nejvyšší podlaží budovy, kde se nachází veškeré zázemí (kuchyňky a WC), výtah, 9 oddělených prostor s velkými okny, které lze využít buď jako zasedací místnosti nebo jako kanceláře. Prostory jsou plně vybavené kvalitním nábytkem. Jedná se o velice reprezentativní prostory v centru Prahy.

Popis jednotlivých podlaží: V podzemních podlažích je možnost pronájmu garážových stání a skladů. Vstup do 2. NP se nachází ze strany nemovitosti, kde je recepce a security, dále kantýna o 215 m2 a konferenční sály. Ve 3. NP, 4. NP, 5. NP, 6.NP a 7. NP jsou kancelářské prostory. Povětšinou jsou prostory děleny na menší kanceláře od 20 - 30 m2. V 4. NP a 5. NP půdorys doplňují dva open office - 129 a 144 m2. V každém z těchto podlaží se nachází nejméně 625 m2 čistých ploch kanceláří, 2 kuchyňky, archívy, technické místnosti a toalety. V 7. NP se nachází ředitelské patro s velkou terasou o velikosti přibližně 180 m2. Rozměrná zahrádka vhodná pro pořádání akcí se nachází také ve 2. NP.

Souhrn služeb a vybavení: garážová stání, klimatizace, vybavení kanceláří nábytkem, recepce, security, kamerový systém v celé nemovitosti, zabudovaný systém evidence docházky zaměstnanců, možnost naprogramovat bezpečnostní systém vjezdu do garáží (rozeznávání SPZ), výtahy, sklady, technické zázemí, možnost kantýny, skladové prostory.

K dispozici ihned.

Je zde možnost pronájmu i dalších podlaží, části nebo celé nemovitosti včetně 1.NP (retail) a podzemních pater, požadavky zájemce lze řešit přímo s makléřkou na prohlídce.

Poplatky za služby a add on factor budou také uvedeny na prohlídce.

Nájemce neplatí provizi.

Cena
250 000 Kč /za měsíc
Aktualizováno
25. 8. 2022
Adresa
Koněvova, Praha 3
ID
6813
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
907 m2
Patro
7. z 7
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Plocha nemovitosti
2530 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Plyn
Plynovod
Odpad
Veřejná kanalizace
Výtah
Převod do OV
Parkování

Máte zájem o tuto nemovitost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@realitymat.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Kontakt

Eva Považanová

Eva Považanová

Přihlášení k odběru

Nenechte si ujít nejnovější nabídky pronájmu kanceláří v Praze 3.

Podobné nabídky